SOCIAL MEDIA

Love List

1 Şubat 2016 Pazartesi

Neutragena Vibiy Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi…


Daha önce de size bahsetmiştim, kullandığım cilt kremlerinden bahsederken, benim cilt yapım normalden kuruya bir cilt. Ama mevsim dönümlerinde sadece dönen mevsimler değil, benim cilt yapımda dönüyor. Yağlı bir cilde. Ve bu dönem kullandığım nemlendiriciler cildimin daha fazla yağlanmasına ve parlamasına neden oluyor. Sadece bir aylık bir dönem için yeni, özellikle de pahalı bir cilt kremi almak da isterken bu nemlendiriciyi gördüm. İşte böyle bir dönemde bu ürünü gördüm. Hem nemlendirici hem de yağsız olduğunu söylemesiydi benim dikkatimi çeken. Fiyatı uygundu. Hatta benim aldığım dönemde indirimde idi. Tam hatırlamasam da 10 Tl civarıydı. Denemeye karar verdim.
Kısa bir yorum yapmam gerekirse üründen memnun kaldım. Nemlendirdi, ama cildimi yağlandırmadı. Ve mevsim dönümlerinde cildimde oluşan bu değişim sürecinde kullanabileceğim bir ürün oldu bu.
Burada bir noktaya özellikle değinmek istiyorum.  Benim cilt anlamında bir problemin yoktur, üründen beklendim sadece nemlendirmesi idi. Eğer sizde fazla bir beklentiniz yoksa üründen memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ama kullandığınız nemlendiriciden daha fazla beklentiniz varsa sizi tatmin edecek bir ürün değil. Yani nemlendiriciden çok fazla bir beklentiniz olmadan almalısınız.
Ürün tanıtımında olanları da paylaşarak yazımı bitiriyorum.
Günden güne daha berrak ve daha sağlıklı görünen bir cilt için;
Cildi Nemlendirir; Hafif ve kolayca emilen nemlendirici, gözenekleri tıkamadan cildin tüm gün menli ve yumuşak kalmasını sağlar.
Cildi Pürüzsüzleştirme; Eşsiz formülü, sivilcelere karşı etkisi kanıtlanmış patentli Micro Clear teknolojisi içerir. Daha temiz ve sağlıklı bir cilt için günlük kullanıldığında, sivilcelerin azalmasına ve oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
Cilde ki Ton Farklarını Ortadan Kaldırır; Ton farkının daha az olduğu ve sağlıklı görünen bir cilt için sivilce izlerinin görünümünün hafiflemesine yardımcı olur.
Kullanımı
Sabah ve akşam temiz cildinize uygulayınız.
Gözünüze temastan kaçınınız.
Gözünüze temas etmesi durumunda bol su ile iyice durulayınız.
Sevgiler…
2 yorum :