SOCIAL MEDIA

Love List

28 Ocak 2016 Perşembe

Isana Duş Kremi Shea Yağı & Passion Meyvesi…Yine bir duş jeli yazısı ile karşınızdayım. Blogumu takip edenler bilir, duş jeli/ kremi kullanmayı oldukça seviyorum. Banyo yaparken güzel koku kadar beni mutlu ve dinlenmiş hissettiren pek bir şey yok. Isana ürünlerini genel olarak severim, bunu sizlerle de defalarca paylaştım ve kullandığım çoğu üründen memnun kaldım. Hatta serinin başka duş jelini de kullanmış memnun kalmış, yazısını bile yazmıştım. Ama değişikliği sevdiğimden bu sefer ki tercihim serinin başka bir ürünü oldu. Ve serinin ürünlerini bildiğimden kıstasım sadece kokusu oldu, tropikal meyve kokusu vardı. Ve ben bu kokuyu oldukça çok severim. Cildime bir etkisi olmadı ama benim kıstasım koku olduğundan üründen memnun kaldım. Fiyatı uygun olması ürünün artılarından, diğer tüm Isana ürünleri gibi.
Bu arada bir not; Sizin bu boggeriniz ürünü kullanmadan önce fotoğrafını çekmediği için bitmiş bir ürün fotoğrafını paylaşmak zorunda kaldım. Ürün rengi mordu bu arada.
Bakalım ürün kendisini nasıl tanıtmış;
Isana Duş Kremi Shea Yağı Passion Meyvesi, shea yağı içeriklikleri sayesinde yumuşak ve ipeğimsi bir cilt için mükemmel bir bakım sağlar. Yumuşak bakım kompleksi cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini korur ve böylece kurumasını engellemeye yardımcı olur. Egzotik meyvelerin hoş kokusu günlük duşunuzu keyifli hale getirir. 
Ph bakımından cilt dostudur.
Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.
Sevgiler…

4 yorum :

  1. Merhabalar :) ne güzel yazı olmuş bu böyle bende bu serinin meyvelisini kullanıyorum çok memnunum :) blogunu severek takip edicem canım benim ;)

    YanıtlaSil
  2. Nice Inspirations

    FOLLOW my Blog!!! Maybe we can follow each other!!!
    www.rimanerenellamemoria.de

    YanıtlaSil