SOCIAL MEDIA

Love List

22 Şubat 2016 Pazartesi

John Frieda Frizz Ease Bukle Belirginleştiren Saç Köpüğü…

Sizlere daha önceki John Frieda ürünleri kullanım deneyimlerimi anlatığım yazılarda da bahsettiğim gibi bir dönem boyunca bu markanın ürünlerine takıntılı haldeydim. İmkânım olsa hepsini deneyecektim sanki.
İşte bu önemde almıştım bu saç köpüğünü. Saçlarım bukleli olduğundan saç köpüğü kullanmayı severim ve kendime de yakıştırırım. Bukle belirginleştirici olduğunu söyleyen bu ürün o sebeple dikkatimi çekmişti, saç köpüğü almak için alışverişe gittiğimde.
Ürün kullanım yorumlarıma gelince ise, ürün bildiğiniz sıradan bir saç köpüğü. Hiçbir artısı yok, tanıtımında olan.Saçımı kötü mü yaptı hayır, ama beklenti ile ve markanın getirdiği artı özellikleri olması umarken ortaya çıkan sonuç bakımından beni tatmin etmedi.Galiba beklentisi yüksek bir dalgalı saçlı bloggerim.
Bu yazıyı yazarken, ürün aldıktan çok sonra yazıyı yazdığımı itiraf etmeliyim, ürünün fiyatını hatırlamıyorum. Ancak hatırladığım bir şey varsa piyasadaki normal saç spreylerinden pahalıydı.
Bir ürünü değerlendirirken ürün kalitesi ve fiyat arasındaki ilişkide benim için önemli bir kıstas olduğundan bu ürünün etkisini veren daha ucuza olan saç spreylerini rahatlıkla bulabilirisiniz.
Kısaca ürün sıradan bir ürün, fazla bir beklenti ile alınmamalı kanımca.
Peki, ürün kendini tanımış, yani ben hangi laflara kanıp almışım bu saç köpüğünü;
Bukleleri ve dalgaları canlandırıp belirginleştirmeyi desteklerken, elektriklenme ve kabarayı önlemeye ve saça parlaklık katmaya yardımcı olur. Isıya karşı koruma özelliği ile UV filtresi bulunmaktadır.
Kullanım Şekli
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Pompa kısmı aşağıya gelecek şekilde ürünü ters çevirip avucunuza az miktarda sıkınız. Islak saçınıza eşit bir biçimde dağıtınız. Saçınızı doğal halinde kurumaya bırakınız veya vigo yardımı ile kurutunuz.
Uyarı kısmında ki bir yazıyı da özellikle paylaşmak istiyorum; ürün yanıcı olduğundan kullanım esnasında ve saçınız tümüyle kuruyana dek sigara kullanmayınız.
Bugünlük paylaşımım bu kadar, umarım sizlere faydalı olabilmişimdir.
Sevgiler…

Yorum Gönder