SOCIAL MEDIA

Love List

23 Kasım 2015 Pazartesi

Dax Roots Bergamot Özlü Günlük Saç Bakım / Şekillendirici Krem ...

Daha önceki yazımda da ve instegram hesabında da sizlerle paylaşmıştım, Dax firmasından gelen kargodan.
İşte bu kargo kutusundan çıkan eşantiyon ürünlerinden de bahsetmek istiyorum sizlere.
Bugün bu ürünlerin ilki olan ve denediğim Bergamot Özlü Günlük Saç Bakım / Şekillendirici Kremi biraz tanıtmak istiyorum sizlere.
Ancak ürünü tanıtırken ağırlıklı olarak ürün tanıtımında ki bilgiler ile yetineceğim çünkü ürünü sadece iki defa kullandım. Hakkında yeterince bir fikrim yok, yalnızca ilk iki kullanımda memnun kaldığımı söyleyebilirim. Detaylı tecrübeyi ürünü market raflarında görüp aldıktan sonra sizlere paylaşabilirim.Ama rahatça şunu söyleyebilirim ki ürünü merak ettim… Firmadan ürün satış ağının genişletilmesini talep ediyorum.
Ürün tanıtımında yazanları aşağıda sizlerle paylaştım.
Beni burada endişelendiren tek şey içerikteki petrol oldu. Belirtmeden geçmek istemedim.
Sevgiler…
Uygun Saç Tipi: Dalgalı, asi, kurumuş kafa derisi
Kullanım Periyodu: Günlük
Arındırma: Tavsiye edilir.
İçerik: Shea Butter, Behentrimonium Methosulfate, Gliserin, Olea Europaea Yağı, Badem Yağı, Avakado, Petrol, Ayçicek Yapı, Susam Yağı, Buğday Tohumu Yağı, Aspir Çiçeği Özü, Pamuk Yağı, Citrus Aurantium
Bergamia Meyve Özü Dax Roots Bergamot Yağı saçlarınızı nemlendirir ve tedavi etmenize yardımcı olur. Bergamot Yağı yüzyıllardır saçları canlandırmak, tedavi etmek ve güzelleştirmek için kullanıldı. Sağlıklı saç uzamasına yardımcı olduğu gibi, saça parlaklık vermeye ve kırılmasını azaltmaya yardımcı olmak üzere formülüze edilmiştir. Onun egzotik kokusu saçlarınıza tazelik ve rahatlık verecek. Vitaminve antioksidan bakımından zengin Shea Butter ve Zeytinyağı, saçlarınızın susuzluğunu gidermeye ve gelecek hasarı önlemeye yardımcı olur. Hislerinize güvenin ve Bergamot yağı ile saç tedavinize hemen başlayın.
Sonuç:
Parlaklık verir.
Kırılmayı azaltır.
Saç uzunluğu en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.
Dış etkenlerden hasar görmesini önler.
Elektriklenmeyi önler.

Yorum Gönder