SOCIAL MEDIA

Love List

26 Kasım 2015 Perşembe

Gliss Ultimate Oil Elixir…


Banyo sonrası kullanılan saç bakım ürünlerini oldukça severim ki bence en yayarlı olan ürünlerde bunlar. Saçta kalıyor ve iyice nüfus ettiğinden dolayı.Çeşitli markaların, çeşitli ürünlerini de denedim bu kapsamda.Ama her zaman yeni ürünlere olan merakımda baki olunca bu sefer ki tercihimi Gliss markasından yana kullandım.Hiçbir fikrim olmadan aldım, yani ne bir öneri ne de bir tavsiye.Ama bu yazı benden sonra olacaklara tavsiye niteliğinde olsun.Kısaca özetlemek gerekirse hiç memnun kalmadım.
Saç uçlarım ağırlıklı olarak tüm saçlarıma gelecek şekilde uyguladım ancak saçlarımda ne bir parlaklık nede saç uçlarımda bir yumuşaklık verdi.  Ürün kapağında ‘’ Sihri Keşfedene Kadar Çalkalayınız!’’ yazıyor ki çalkalayınca içindeki sıvıda ışıltılar oluşuyor. Bu doğru ancak bu ışıltı spreyi saçıma sıktığımda saçımda oluşmadı, maalesef…
Ürün fiyatını tam olarak hatırlamasam da 13-14 Tl civarıydı. Yani bu fiyata daha iyi ürünler var, tercihinizi onlardan yana kullanabilirsiniz. Keşke bende öyle yapsaydım…
Ürün tanıtımında yazanlara katılmasam da yinede paylaşıyorum. Ürün neleri vaad ediyor diyerek…
1.       Yoğun beslenme
2.       Saç yüzeyinde onarım
3.       Saç kırılmalarında yüksek oranda azalma (Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte kullanıldığında.)
4.       Mükemmel parlaklık ve hissedilen esneklik
5.       Ultimate Oil Elixir serisinin saçları ağırlaştırmayan en uygun tamlayıcısı
Besleyici yağ iksiri ve ışıltılı parçacıklar içeren formülü, saç yüzeyini onarırı ve saç kırılmalarında etkili bir azalma sağlar.
Bakım Önerileri
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Çalkalama sonucu ışıltılı parçacıklar onarım fazı ile uyumlu hale gelir ve komple bir formülü açığa çıkar. Her saç yıkanmasından sonra, havlu ile nemi alınmış ya da kuru saça sıkın.Durulanmaz.
Uyarılar
Saç rengini açma, perma gibi işlemler uygulandıktan 10 gün sonra kullanılması önerilir. Beyaz saçlara uygulanması önerilmez.
Gözle temastan kaçının!
Direkt güneş ışığı altında bırakmayınız!
Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.
Kolayca alevlenir.
Sevgiler…

Yorum Gönder