SOCIAL MEDIA

Love List

30 Kasım 2015 Pazartesi

Pure Beauty Geoaqua Yüz Temizleme Köpüğü…


Bu sıralar kullandığım ama memnun kalmadığım ürünlerin yorumlarını ağırlıklı olarak sizlerle paylaşıyorum. Bugünde bu yazı dizisine devam ediyorum.Aslında böyle bir yazı dizisi, yani memnun kalmadığım ürünlerin yazılarını paylaşmak gibi bir planın gibi olmasa da, tesaüf olarak böyle bir yazı silsilesi oldu.Hadi bakalım, bugünün şanslı ürünü kimmiş bakalım!
Pure Beauty  markasını daha önce çok duydum,  diğer bloglarda okudum. Ama kullanmak hiç nasip olmamıştı.Temizleme köpüğümde bitince hem yeni bir ürün denemek hem de yeni bir marka tanımak adına tercihimi Pure Beauty Geoaqua Yüz Temizleme Köpüğünden yana kullandım.Ve yine bir kötü alışveriş yaptım.
Yani, üründen hiç ama hiç memnun kalmadım.Kullandığımda cildimde oluşan his sanki sabun ile yıkamışım hissi oldu. Kokusu sabun benzeri idi zaten ki ben bu kokuyu severim.Ama yüz temizliğimde sabun kesinlikle kullanmam, tahriş etmesi ve cildimi kurutmasından dolayı.
Aşağıda ürün tanıtımını da paylaştım, burada yazan sabun içermez ibaresi olmasına rağmen ben sanki sabun ile yıkamışım hissi uyandırdı. Ve cildimi olağandan daha fazla kurumasına neden oldu.Bu sebeple ürün kullanımını bıraktım, daha yarısına gelmeden.Markayı tanıma adına başladığım bu serüven böyle başladı, yani pek iyi bir başlangıç olmadı. Ve bundan sonrada ürünlerine galiba biraz temkinle yaklaşacağım.
Peki, siz bu ürünü daha önce kullandınız mı?
Memnun kaldınız mı?
Yorumunuzu benimle de paylaşır mısınız?
Ürün tanıtımında yazanlar ise ;
Cildinizi bu hassas ve yumuşak köpükle temizleyiniz. Nazik, sabun içermeyen formülü ile kuruluk hissi, aşınma ve tahrişe neden olmadan kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını cildinizden uzaklaştırır.
Kullanımı
Yeterli miktarda temizleme köpüğünü nemli cildinize parmaklarınız yardımıyla sabah ve akşam uygulayınız. Nazikçe dairesel hareketleri yaparak masaj yapınız. Ilık suyla durulayınız. Dermatolojik olarak test edilmiştir ve tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.
Uyarılar
Tahriş gözlenirse ürünü kullanmayı bırakınız ve doktorunuza başvurunuz. Gözle temasından kaçınınız. Gözle teması halinde hemen suyla durulayınız.
Saklama Koşulları
Serin kuru bir ortamda saklayın. Doğrudan güneş ışığından uzak tutun.
Benden bu günlük bu kadar. Sevgiler…

1 yorum :

  1. Geçmiş olsun bir hevesle aldigimiz ama memnun kalmadigimiz urunler cok sinir bozucu:) etkinlikte kesfettim takibe aliyorum vende yeni bloguma beklerim.

    YanıtlaSil