SOCIAL MEDIA

Love List

22 Ekim 2015 Perşembe

La Ligne Egzotik Krem Duş Jeli…


Benim biraz olsun tanıyanlar, yani blogumu takip edenler duş jellerine olan düşkünlüğümü bilirler. Ve şunu da bilirler ki her duş jeli yazıma buna benzer cümle ile başlarım. Kelime haznemi geliştirmem lazım galiba…

Ne yapayım güzel koku benim vazgeçilmezimdir. Makyajsız dışarı çıkarım, saçımı taramadan dışarı çıkarım ki bunlar bir güzellik ve makyaj blogu sahibesine hiç yakışmayan cümleler olsa da, parfüm sıkmadan evden dışarı adım atmam.
İşte bu durumun yansımasıdır, banyo ve duş jeli tutkumun.
Ama buna karşıda duş jellerine çok para vermeyi sevmem. Sonuçta kalıcı bir koku değil ve sıf kendim için banyoda kullandığım bir şey.
İşte bu arayışlarım içinde Gratiste çok uygun ve güzel duş jelleri buldum. Daha önce bunlar ile ilgili yazıda yazdım.
Değişiklik sevdiğim için en son duş jeli alışverişimde yeni bir ürün denemeye kara verdim, ne alayım, hangisini alayım derken benim en çok hoşuma giden olan egzotik olanında karar verdim. 

Geçek hayatta egzotik yerlere gidemesem de banyo esnasında kısa bir an bile olsa kendimi oralarda hissedeyim en azından dedim.
Ve ürünü severek kullandım, bayağıda bereketli geldi bana. Eğer uygun bir duş jeli arıyorsanız ve de egzotik kokuları seviyorsanız rahatlıkla tavsiye ederim.
Fiyatı 3.95 Tl idi 300 ml’i, dikkat çekerim 4Tl değil… Yoksa alamazdıkkk…

Ürün tanıtımındakileri de paylaşıp bu yazımı sonlandırayım değil mi artık?

Özellikle bitki bazlı bileşenleri sayesinde cildi kurutmadan nazikçe temizler. Banyo sırasında, gliserin bitki özü cildinizi besleyerek ve nemlendirerek şımartır.
Kokulu krem duş jeli, meyve eksterler ile zenginleştirilmiştir. Meyve asitlerinin tahriş olan cildin yeniden yapılandırılmasında olumlu etkileri vardır.
Cilde uyumu dermotolojik olarak kanıtlanmıştır.


Sevgiler…

Yorum Gönder