SOCIAL MEDIA

Love List

21 Aralık 2015 Pazartesi

Otacı Makyaj Temizleme Suyu…

Bugün bahsedeceğim ürün olan Otacı Makyaj Temizleme Suyunun satın almadım, sadece elime 4-5 deneme boyunu kullandım. Ve yorumlarımı da bu deneme boyu kullanım tecrübelerimden yolla çıkarak yapacağım. İlk öncelikle şunu söyleyeyim; Otacı markasını severim, o sebeple de ürünü tereddüt etmeden kullanmaya başladım. Ve cildimde de kullandığım süre boyunca hiçbir olumsuz etkisini görmedim.
Otacı Makyaj Temizleme Suyu cilt temizliğim için kullandığımda memnun kalsam da, yoğun makyajı temizleme adına bana pek yeterli gelmedi. Zaman zaman kullandığım BB kremimin cildimden temizlemesi için kullandığımda, makyajımın tam olarak çıkmadığı kanaati oluşturdu bende.  O sebeple de diğer makyaj temizleme jelim ile tekrardan yüzümü yıkamak zorunda kaldım. Yani ürün bende makyaj temizleme adına yeterli olmadığını düşündürttü ki, kullandığım günlerde yüzümde yoğun bir makyaj yoktu.
Edindiğim bu tecrübeden dolayı makyaj temizlemede kullanacağım bir ürün olarak satın almayacağım bu ürünü aranızda kullanan var mı? Peki, siz memnun kaldınız mı?
Son olarak tanıtım yazısını da sizlerle paylaşarak bugünkü yazımı sonlandırayım.
Öz, dudak ve cilt temizliğinde idealdir. Cildi tahriş etmeden, zarar vermeden, hassas olarak, ovalama ve durulamaya gerek kalmadan makyajı temizler ve nemlendirir.
Parfüm içermez, ciltte parfüm alerjisi yapmaz.
Göz, dudak ve yüzde kullanılabilir. Kuruluk, yağlılık, ağırlık, kalıntı ve rahatsızlık hissi vermez, göz yakmaz.
Su bazlıdır.
Kullanmadan önce çalkalamak gerektirmez.
Oftalmolojik ve dermatolojik testleri yapılmıştır.
Sevgiler…

2 yorum :

  1. blogumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim, ben de sizi izledim, sevgiler. sanskapiyicalar.blogspot.com

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ilginiz için çok teşekkür ederim . sevgiler...

      Sil