SOCIAL MEDIA

Love List

16 Aralık 2015 Çarşamba

Deryanın Spor Günlüğünde Sizinde Yeriniz Olmalı Bence…

 
Bugüne kadar, genellikle, size denediğim ürünler hakkında paylaşımlar yaptım. Yeri geldi tanıtım övdüm yeri geldi memnuniyetsizliğimi sizlerle paylaştım. Bugünde size bir tanıtımda bulunmak istiyorum. Ama bir ürün tanıtımı olmayacak bu, bir blog tanıtımı olacak. Kendi deneyimlerimizi paylaşırken, bu neden keşfettiğimiz, faydalı olduğunu düşündüğümüz bir blog tanıtım yazısı da yazılmasın, yazmayayım diyerek bu yazıyı yazdım.
Tanıtacağım blog Deryanın Spor Günlüğü, bir sağlıklı yaşam özellikle spor ağırlıklı bir sağlıklı yaşam blogu. Paylaşımları genellikle spor videoları şeklinde. Birde kilo vermeye yarayan ipuçlarını da bizlerle paylaşıyor.
Ama en önemlisi kişisel danışmanlık da yapıyor takipçilerine. Blogu takip ettiğinizde, Derya Hanıma vücut ölücülerinizi ve tayt ve dar bir bluz ile( yüzünüzün görünmesi önemli değil, önemli olan sorunlu bölgelerinizin Deryanın görmesi ve ona uygun program hazırlaması )fotoğrafınızı yollayarak Derya Hanımın size hazırlayacağı programı bekliyorsunuz. Ve programınız geldiğinde, üşenmeden bıkmadan bunu uygulamanız. Blogda programı uygulayıp güzel sonuç alanların öyküleri de var. Motivasyon sağlamada oldukça güzel hikâyeler bunlar.
Bende Derya Hanımla çalışmaya başlayacağım, bana daha doğrusu popoma ( kendisi bir hayli büyüktür, yemekteki salça fazla yani… ) bir program hazırladı. Ama geçen hafta hayatımdaki bazı telaşlardan dolayı başlayamadım. Umarım gelecek hatta düzenli bir şekilde programa uyacağım. Yemekteki salça miktarını kabul edilebilir sınırlar içine çekeceğim. Karalıyım!
Sizinde bu güzel blogu takip edip, paylaşımlarından faydalanmanız dileği ile.
Sağlıkla kalın.
 
 
 
 
 

12 yorum :

 1. Ay ne güzel ya... keşke beni de bir itekleyen olsa da azıcık spor yapsam.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben iteklerim seni arkadaşım, en olmasa günde bir saat yürüş yaparak başla yeni yılla:)

   Sil
 2. Ay bademciiim yeni gördüm yazini utandirdin beni. Çok tesekkür ederim. Ben de badem programi istedi yapmadi diyordum. Sonuçlari merakla bekleyecegim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım başlamadım ama şimdi nedenini sana mail atacam ... sevgiller:)

   Sil
 3. Ne güzel.. Kendisini insanlara yararlı olmaya adamış. Bunu ücretsiz bir blog üzerinden yapmak ne hoş..

  http://modaperestt.blogspot.com.tr/2015/12/victorias-secret-fashion-show-2015-ice.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bencede, şimdi blogguna ziyarette geliyorum . sevgiler

   Sil
 4. Taaatlım, ben de bir süredir kendilerini takip etmekteydim amma ve lakin bu paylaşımın sayesinde Derya Hn ile sanırım görüşme zamanımın geldiğine karar vereceğim. Teşekkür ederim. Çok öpüyorum!

  YanıtlaSil
 5. Benim de takip ettiğim bir blog. Faydalı şeyler paylaşıyor..

  YanıtlaSil
 6. Derya'nın Spor Günlüğü benim de severek takip ettiğim bloglar arasında. Ne güzel bir destek yazısı olmuş. Ellerine sağlık. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım bende güzel yorumun için teşekkür ederim :)

   Sil