SOCIAL MEDIA

Love List

14 Aralık 2015 Pazartesi

Shiseido The Skincare Multi-Energizing Cream…


Uzun zaman önce kullandığım, ama bir türlü yazısını yazmadığım bir nemlendirici krem yazısı ile sizlere kocaman bir merhaba diyorum. Benim cilt yapım karma olsa da, özellikle kış aylarında kuru cilde dönüp bana ekstra masraf çıkartan bir cilt tipim var. İşte bu özelliğinden dolayı kullanmış olduğum bu krem hakkında ki genel kanaatimi söylemem gerekirse; memnun kaldım. Nemlendirmesi, 30 yaş üstü olduğum için ince kırışıklarla mücadelesi bakımından gayet iyi idi.
Ama ahım şahım daha önce kullandığım hiçbir kremde olmayan özelliği de yoktu. Geçmiş zamanda aldığım için fiyatını tam hatırlamasam da ucuz olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Üründen memnun kalsam da, aynı etkileri sağlayan bir kremi daha ucuza alabileceğimi belirtmek isterim. Eğer almayı düşünürseniz olayın bu duygusal yönünü de dikkate almayı unutmayın derim ben.
Ürün tanıtımında yazan bilgileri de sizlerle paylaşmak isterim.
Görünür yaşlanma etkilerine ve çevre etkilerine karşı savaşan cildinizi güçlendiren, canlandıran ve enerji veren vitamin kompleksi ile formüle edilmiş güzellik kremidir. Tüm cilt tipleri, özellikle kurumuş, donuk ve yorgun ciltler için uygundur. Faydalı hammaddelerin absorbsiyonu ve kadifemsi, pürsüz cilt için Shisedio ileri emülsiyon teknolojisi ile geliştirilmiştir. Cilde genç görünüm veren ve ince hatları yumuşatan, yüksek performanslı nemlendirme ve yenileme ajanı olan Xylitol’ce zengin Phyto-Vitalizing faktör içerir. Cildin esnek ve parlaklığını güçlendirir. Gözenekleri tıkamaz.
Kullanma Şekli
Yüzünüzü temizledikten sonra küçük bir miktarı tüm yüzünüze düzgünce sürünüz. Arka arkaya birkaç gün veya cildinizin enerjiye ihtiyaç duyduğu zamanlarda kullanınız.
Ürün açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.
Citronellol, Linalool, Limonene, Cinnamyl Alcohol içerir.
Sevgiler…

4 yorum :

 1. Bu paylaşım iyi oldu. Merak edip işin duygusallığına rağmen alabilirdim çünkü :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoş geldin şekerim, gözüm yollarda kaldı :))))

   Sil
 2. Bloğunuz çok hoş,sizi takipteyim... Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilginiz ve beğeniniz için çok teşekkürler

   Sil