SOCIAL MEDIA

Love List

28 Eylül 2015 Pazartesi

28 Eylül, Benim İçin Yeni Bir Hikaye ;Kelepir Kitapçı…


Bugün, yani 28 Elülde,  çıktığım yeni bir yolu sizlerle paylaşmak istiyorum. 
Ben kendimi kitap kurdu olarak nitelendirmesem de çevrem beni bu şekilde adlandırmakta ısrar eder. Bana göre az okuyorum, çünkü okunacak o kadar kitap var ki, ne kadar okursam okuyayım okunacak kitap listemi azaltamıyorum. 
Ama onların benim gibi düşünmedikleri kesin. 
Blogger olma öykümü sizlerle daha önce paylaşmıştım. Burada bu öykümden bir bölümü tekrar sizlerle paylaşmak istiyorum ki Kelepir Kitapcıya nasıl geldim daha iyi anlatabileyim. Blogger olmaya karar verdiğim günlerde benim üzerine en çok düşündüğüm konu hangi konuda yazacağı oldu. 
Kitaplara olan düşkünlüğüm, daha doğrusu aşkım da göz önüne aldığımda kitap blogu açmayı da ciddi ciddi düşündüm. 
Ancak blog açmamda ki amaçlarımdan birisi de biraz kafa dağıtmak, blog açtığım zamanlar pek kolay zamanlarım değildi, olduğu için kozmetik ve güzellik üzerine yazmaya ağırlık verdim. Kitap bloglarını sadece izleyip, yorum yapmakla yetindim. Ama içinde bir yerde hep bir kitap blogumun olmasını içten içe istedim. 
 İşte yaklaşık olarak altı aydır kitap blogu da mı açsam mı, iki blogu aynı anda yürütebilir miyim diye ciddi ciddi düşünürken buldum kendimi. Ve denemeye karar verdim. 
Şuna inanan biriyim, bundan yirmi sene sonra denediklerimi değil denemediklerimden pişman olacağım. Ve bu yazı yazıldığına göre anladınız gibi artık benimde okuduğum kitapları ve kitaplar hakkındaki naçizane görüşlerimi paylaşacağım bir blogum var. 

Burada özellikle belirtmek istediğim bir konu daha var, blog şablonunu, yerleşimini ben yaptım.Ki bir sene öncesine kadar benim için bunu yapmak hayal dahi edilemezdi. Tabii şablon tasarımını kendim yapmadım, hazır bir şablon kulandım şimdilik ama belki ileride kendi tasarımım olan bir şablon da olur. 
Kim bilir? Şablon tasarımı konusunda burada özellikle anmak istediğim bir blog var; koregünlüklerim blogu. 
Daha öncesinden de ilgiyle takip ettiğim bu blogda verilen blog tasarımı ile ilgili bilgileri ilk defa aktif olarak kullanmaya cesaret ederek kendi blogumu yaratama konusunda ilk adımımı attım. Kore Günlüklerime buradan tekrar tekrar teşekkür ederim. 
Paylaştığı bedava şablonlar sayesinde benimde blogumun çok güzel bir tasarımı oldu. 
Sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Ve eğer sizde blog tasarımı gibi konularla ilgileniyorsanız bu blogu takip etmenizi öneririm.

Bendeki haberler bu şekilde. 
Yeni başladığım bu yolda beni yalnız bırakmayacağınızı umuyorum.
Sevgiler…
www.kelepirkitapci.blogspot.com.tr

2 yorum :

 1. Blogunuzu takıp etmek ıstıyorum ama bulamadım 😭

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şeydacım ilgin için çok teşekkürler ... şimdiden hoş geldin ve senin blogunda hayırlı olsun bu arada :)
   blog lnkimi aşağıya yazdımm ...
   kelepirkitapci.blogspot.com.tr

   Sil