SOCIAL MEDIA

Love List

5 Haziran 2014 Perşembe

Sally Hansen Hard As Nails As WrapsBu gün size bahsetmek istediğim ürün Sally Hansenden tırnak güçlendiricisi , ben uzun zamandır tırnakları ile başı derde olan birisiydim  geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı tırnaklan da güçsüzleşmiş ve uzamaması bir yana kısa olmasına rağmen çatlayıp kırılıyordu .Bunun için çeşitli markalar kullandım özellikle  bu konuda çok iyi bildiğim kalyonu devamlı sürmeme rağmen bir fayda göremedim

Sally Hanseni daha önce duymama rağmen  hiç kullanmamıştım.Hatta doğrusunu söylemek gerekirse bana ürünler oldukça pahalı gelirdi . Ama ürünlerini kullanan arkadaşımın bana önerisi ve tırnaklarımla başımın derte olması nedeni ile almaya karar verdim ( yanılmıyorsam 35-40 Tl arası bir şeydi ürünün fiyatı )

 Ürünün üzerinde yazan kullanım şekli  Şişeyi çalkalayınız. Ojesiz, temiz ve kuru tırnaklarınıza uygulayınız. Günaşırı üzerine bir kat daha ekleyerek uygulamaya devam ediniz. 3. kullanım sonunda tırnak üzerindeki bütün katmanları oje çıkarıcı ile temizleyerek uygulamayı tekrarlayınız denmekteydi.

Bende aynı şekilde uyguladım ve olan değişime inanamadım tırnaklarım güçlendi ve kırılma problemin bitti , ki bu uygulamayı sadece iki kere (2 kere 3 kat uyguladım ) uygulamam rağmen .

Ürün pahalı olmasına karşı olan sonuç karşısında verdiğim araya değdiğini düşünüyorum artık .Eğer sizinde bu tarz ciddi tırnak sorununuz varsa denemenizi şiddetle öneririm . 

Ayrıca sürüldüğünde tırnaklarda cila varmış gibi bir havada verdiğini belirtmek isterim .

6 yorum :

 1. Yanıtlar
  1. teşekkür ederim , şimdiki hedefim bu markanın elmas parlaklığı veren ojesinde :)

   Sil
 2. Sürekli kırılan tırnaklarım için ben de kullanmıştım. Gerçekten güzel bir ürün :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba canım takipteyim seni bana da ugrarsan sevinirim :)
  http://modadusleri.blogspot.com.tr/
  SEVGİLER..

  YanıtlaSil
 4. Merhaba,
  Yeliz hanım aracılığıyla sizi keşfettim ve takibe alıcam.Samimi ve keyifli bir blogunuz var kutlarım.
  Aynı dertten muzdarip biri olarak bu yazınızın altına katıldım bende.
  Görüşmek dileğiyle..
  http://www.renkliyumak.com/

  YanıtlaSil
 5. teşekkür ederim güzel yorumunuz için deniz hnm , ben sizi takibe aldım bile :) gamsız baykuşunuza ise bayıldım

  YanıtlaSil