SOCIAL MEDIA

Love List

3 Mayıs 2016 Salı

Krauterhof Anti-Cellulite Jel :Her yaz ki bikini sendromuma bulduğum çözüm


Yazın yaklaştığı, bikini ve mayoların hazırlanmaya başlandığı bu günlerde size harika bir ürün tanıtacağım .Bugüne kadar kilo aldığım dönemlerde selülit problemi yaşadım ve buna bağlı olarak lencome claris gibi çeşitli markaların ürünlerini kullandım verdiğim fiyata göre pek de memnun kalmıştım bu ürünlerden
Günlerden bir gün watsonda dolaşırken bu ürünü gördüm elime alıp incelemeye başladığımda yanıma satış görevlisi geldi ürünün oldukça güzel bir ürün olduğunu anlatmaya başladı ben daha önce  bu markayı hiç duymamıştım o sebeple biraz tereddüt ile yaklaştım ürünün alman markası olduğunu öğrendiğimde denemeye kara verdim  ( ki neden se bende Almanların kötü bir ürünleri olmayacak izlenimi vardır )Tabi fiyatının da uygun olması etken olmadı değil ( yanılmıyorsam 30 Tl civarıydı bu iş için dünya kadar para verdim 30 Tl ile batmam dedim )
 
Yalnız satıcının dediği ürünün yakma özelliği olması ve az sürmem gerektiği idi. Tabii ben daha çok işe yarasın diye sanki görevli bunu dememiş gibi tam tersini yaptım veeee aman Allahım müthiş yakıcı bir krem sanki bacaklarınızdan alevler fışkırıyor.Sakın siz benim yaptığım hataya düşmeyin ve az sürün.


Ürün Etilerine gelince selülütelerim de gözle görülür bir azalma ve cildimde sıkılaşma oldu tabii kremin yanında spor yaptığımı da belirtmek isterim.Fiyatı da bu tarz ürünlerin yanında oldukça makul kalıyor bence 
   

Ürün arkasında yazan kullanım talimatında; Akşamları istenilen cilt bölümlerine sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Uygulama esnasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma etkisi görülecektir. Bu ısınma etkisi, etken maddelerin aktivasyonundan kaynaklanmaktadır, cilt tipine ve uygulama dozuna göre değişebilir. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır.
 
Gönül isterdi ki öncesi ve sonrası koyayım ama toplumuzun buna hazır olduğunu sanmıyorum


6 yorum :

 1. Eevvveettt geldim bile ;) hımmm gerçekten bende sizin gibi ilk defa duydum bu markayı... ama hani işe yaradığına sevindim ;) aklımızda bulunsun.. Paylaşım için teşekkürler.Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Buarada blogun hayırlı olsun çok hoş ;) Takipteyimmmmmmm ;)

  YanıtlaSil
 3. Bende foto koymak isterdim öncesi ve sonrası diye :D

  YanıtlaSil
 4. senacım senin bilmem ama benim basen bölgem için toplum hatta dünya hazır değil çünkü kendisi küçülse bile bir yere kadar küçülüyor mihrap hep yerinde yani :)

  YanıtlaSil
 5. Watsons'a gidince ilk alınacaklar listesine eklendi :)

  YanıtlaSil