SOCIAL MEDIA

Love List

5 Şubat 2017 Pazar

Diadermine Lift+Superfille Hyaluron Etkili Kırışklık Karşıtı Gündüz Kremi…


Artık yavaş yavaş orta yaşa doğru yol alırken bende nemlendirici seçimimde kırışıklıkla ile mücadele etmesini önemsemeye başladım. İşte bu amaçla aldığım bir kremdi Diadermine Hyaluron Etkili Kırışklık Karşıtı Gündüz Kremi…


Genel olarak Diaderme ürünlerin severim, kullandığım çoğu ürününden de memnun kaldığım için bu markanın kırışıklık karşıtı nemlendiricisini tercih etmek istedim, ama ürün skalası çok fazla olunca hangisini tercih edeceğimi bilmedim alışverişimde. Görevliye ihtiyaçlarımı ve cilt tipimi söyleyince bana bu ürün o kadar şiddetle tavsiye etikti, kendimi elimde bu ürün ile kasa sırsında beklerken buldum… 


İlk önce şunu belirtmeliyim ki benim cilt tipim normalden kurya dönüktür, özellikle bu kış aylarında cilt kuruluğu benim için ciddi bir sorundur. Yani nemlendirme olmaz ise olmazımdır.
Peki, bu ürün nemlendirme olarak nasıl derseniz, kesinlikle yetersiz. Üst üste iki kat sürmeme rağmen yeterli nemlendirmeyi vermedi bana. İlk hafta sadece bu nemlendiriciyi kullandım, baktım ki cildim kuruluktan çatlayacak başka bir nemlendirici daha aldım ve onunla birlikte kullandım. Sırf bu ürünü de kullanıp bittireyim diye.

Nemlendirme olmayınca dolayısı ile kırışıklıklarla da mücadele olmadı. Çünkü kırışıklığın başlıca nedeni cilt kuruluğudur bence.

Ayrıca ürün bana yetersiz geldiği için çok bol kullanmak durumunda kaldım, böylece de erken bitti. Yani benim için bereketli bir üründe olmadı.Ürün tanıtımında, 2 güçlü yaşlanma karşıtı etkiyi bir araya getirdiğini söylemiş.

Uzun Süreli Sıkılaştırıcı Etki
Pro – kolajen içeren güçlü formülü kolajen üretimini desteklemek ve daha sıkı bir cilt oluşturmak için en önemli kolajenlerin yoğunluğunu arttırmaya yardımcı olur.

Yeniler&Doldurur
Mikro – enjekte Hyaluronik Asit küçük damlalarla cildinize nüfuz ederek tıpkı profesyonel enjeksiyon gibi kırışıklıklara doldurucu etki yapar. Yapısında bulunan %5 Hyaluron, 24 saat boyunca cilt yüzeyine Hyaluronik Asit sağlayarak, gün boyu pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Ancak ben bu etkileri kullanım esnasında görmedim. Cildi kuru olan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir ürün.

Peki, siz bu kış aylarında hangi nemlendiricileri kullanıyorsunuz?
Yorumlarınızı bekliyorum.
Sevgiler…

Ayrıca buradan cildimin kuru olduğunu söylememe rağmen bana bu ürünü öneren arkadaşıma da kucak dolusu sevgiler….


10 yorum :

 1. Nice blog!
  P.S. would you like to follow each other?

  YanıtlaSil
 2. Nice cream. I follow you. Thank you!

  YanıtlaSil
 3. Sıkılaştırıcı etkisi mi gerginlik yarattı acaba Dilek, cilt tipimiz aynı. Kuruluk devam ettiyse bana da hiç gelmez. Emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gerginlik yarattı ama olumsuz anlamda bir gerginlik nemlendirmediği için cildim gerildi ve beni rahatsız etti, kesinlikle kuru ciltlilere tavsiye edeceğim bir ürün değil ... sevgiler...

   Sil
 4. This product seems amazing! Thank you for sharing!
  https://modalowcostbykiara.blogspot.it/

  YanıtlaSil
 5. daha önce görmediğim bir üründü yazı için teşekkürler :)

  YanıtlaSil